Hore

Happy Children Camp Terchová – denný jazykový táborHappy Children Camp Terchová - jedinečný jazykový tábor plný zážitkov!

Prihlás sa na náš Happy Children Camp Terchová toto leto aj ty!

Denný jazykový tábor pre deti zo Žiliny a okolia. Jedinečný denný jazykový tábor v prírode plný zážitkov a dobrodružstiev Happy Children Camp Terchová – 12. ročník. Ponúkamé vám profesionálnu starostlivosť, kvalitný jazykový program, jedinečný zážitkový program, čistý vzduch v Terchovej.

ČO JE HAPPY CHILDREN CAMP?

Je to úspešný denný jazykový tábor v Žiline pre deti vo veku od 5 do 10 rokov.  Happy Children Camp je plný života a veselých detí.

PREČO HAPPY CHILDREN CAMP TERCHOVÁ?

Podstatou denného jazykového tábora  je intenzívny jazykový program na podporu komunikačných zručností. Deti ráno preberáme a večer ich rodičom opäť vrátime usmiate a plné nezabudnuteľných zážitkov. Happy Children Camp je denný jazykový tábor, na ktorý sa nezabúda. Program vychádza zo základných pedagogicko – psychologických zásad o detskej psychike.

JAZYKOVÝ PROGRAM

V dennom jazykovom tábore Happy Children Camp sa deti angličtinu milujú učiť. Využívame materiály určené len pre deti, prípadne pre deti, ktoré ešte nevedia písať. Jazykový program je vedený v angličtine a profesionálne vyškolenými lektormi. Rozvíjame najmä komunikačné skúsenosti, ale aj počúvanie, čítanie a písanie. Do denného jazykového tábora  sa môžu prihlásiť aj deti, ktoré neovládajú angličtinu. Deti sú rozdelené do úrovňových skupín.

PROJEKTY A KVÍZY

Súčasťou denného jazykového tábora – jazykového programu je tvorba projektov, ktoré sú každý rok na rôznu tému. Deti tvoria svoje projekty v skupinách a na záver nám svoje projekty odprezentujú. Jazykový program dopĺňajú kvízy, ktoré realizujeme v prírode.

CERTIFIKÁTY

Na záver denného jazykového tábora v Žiline – Terchová získa každé dieťa certifikát Medzinárodnej Jazykovej Agentúry a možnosť uplatniť si zľavy na ďalšie naše služby a programy pre celú vašu rodinu.

ŠPORTOVÉ AKTIVITY

Vzhľadom k tomu, že  denný jazykový tábor – Happy Children Camp sa koná v areáli relaxačného centra Terchovec máme k dispozícii telocvičňu a vonkajšie priestory. Deti si môžu zahrať futbal, basketbal, volejbal, stolný tenis alebo si môžu zaskákať na trampolíne a zahrať bowling. V programe nechýba aerobic a rôzne loptové hry a súťaže. Deti si môžu zaplávať za zvýhodnenú cenu v bazéne pod dozorom dospelých ľudí a plavčíka.

SPOLOČENSKÉ AKTIVITY

Spoločenských aktivít je v dennom jazykovom tábore  –  Happy Children Camp veľmi  veľa a deti si prídu naozaj na svoje. Každý rok je vždy niečo nové a zaujímavé, napríklad súťaž o najkrajšiu Halloween masku, popoludnie čarodejníc a čarodejov, súťaž Miss and Boy, plávanie v rekreačnom stredisku Terchovec, modelovanie a práca s drôtom.

BESEDY S OSOBNOSŤAMI TERCHOVEJ

Keďže Terchová je obec plná zaujímavých ľudí, pripravíme deťom každý rok besedu s osobnosťou Terchovej. V dennom jazykovom tábore –  Happy Children Camp už bol známy muzikant z bratov Muchovcov a maliar Fero Mucha, umelec z Obývačkového orchestra Rudo Patrnčiak a umelecký rezbár Ján Martoš.

VÝLETY

Súčasťou denného jazykového tábora – Happy Children Camp sú výlety do okolia Terchovej. Chodievame na Oravcové, do Tiesňav, na Grúň a tiež ku soche Jánošíka. Deťom v dennom jazykovom tábore ukážeme kostol a obec Terchovú a porozprávame im historické a zemepisné zujímavosti.

RAFTING

V našom dennom jazykovom tábore sa všetky deti za príplatok môžu zúčastniť splavovania rieky Orava na trase Párnica – Kraľovany. Úsek je bezpečný aj pre trojročné deti a rodičia sa nemusia báť. Deti dostanú vesty a na rafte sú až dvaja vyškolení inštruktori. Rafting zabezpečuje spoločnosť Damaro Riecky. Skvelý zážitok pre vaše dieťa.

LANOVÝ PARK

Prihláste vaše dieťa na lanový park v Terchovej pre viac adrenalínu a zážitkov. Lanový park je svojou mierou náročnosti vhodný pre všetky vekové kategórie. Pri prevádzke Lanového parku sú prítomní inštruktori, ktorí dozerajú na bezpečnosť prevádzky.

DOPRAVA DO TERCHOVEJ

Ráno o 7.30 hod. sa stretávame každý deň na stanovenom mieste, kde preberáme deti do našej starostlivosti a podvečer cca o 16.30 hod. deti vraciame. V prípade dostatočného počtu detí je možné objednať autobus. Ak nie je dostatočný počet detí, využívame služby klimatizovanej medzimestskej hormadnej dopravy. Doprava do Terchovej je zahrnutá v cene. V prípade skupiniek detí z firiem je potrebné počítať s doplatkom za dopravu o cenu objednaného autobusu alebo taxi služby k priestorom MJA alebo priamo do Terchovej a to sumou, ktorá sa rozpočíta podľa počtu detí rozdelenou na cenu za extra dopravu.

STRAVA A PITNÝ REŽIM

Deti v dennom jazykovom tábore v Žiline majú po celý deň zabezpečený pitný režim a jeden krát do dňa výdatný obed priamo v relaxačnom centre Terchovec. Obed zahŕňa polievku a hlavné jedlo. O jedálnom lístku sú rodičia vopred informovaní. Desiatu a olovrant, prípadne zmrzlinu alebo inú pochutinu si deti môžu zakúpiť v bufete.

TERMÍNY

počas letných prázdnin

12. 7. 2021 – 16. 7.  2021

9. 8. 2021 – 13. 8. 2021

CENA: 129 EUR

ZĽAVY:

 • pre súrodencov: cena 109 EUR/osoba
 • pre kamarátov: cena 119 EUR/osoba
 • prihlásenie sa do 31.3.: cena 109 EUR/ osoba (je potrebné zaplatiť zálohu 50% a tábor doplatiť do polovice júna)
 • každý ďalší turnus, vzťahuje sa aj na tábor v Žiline za 109 EUR/osoba

V CENE JE ZAHRNUTÉ:

 • jazykoví lektori – jazykový program
 • animačný program
 • doprava
 • strava
 • pitný režim
 • dozor
 • záverečný certifikát
 • pomôcky
 • malé odmeny

STIAHNITE SI PRIHLÁŠKU

Tu si stiahnite prihlášku

TEŠÍME SA NA VAŠE RATOLESTI!

Medzinárodná Jazyková Agentúra spolupracuje výhradne so skúsenými a  vysokoškolsky vzdelanými lektormi. Pre prácu s deťmi vyberáme lektorov, ktorí majú radi deti a prácu s nimi. Sú tvoriví, priateľskí a ochotní deťom pomáhať. Je dôležité, aby v dennom tábore boli lektori zábavní a kreatívni. Každý lektor, ktorý vyučuje v dennom jazykovom tábore  preukazuje svoje vzdelanie a predovšetkým v minulosti nadobudnuté skúsenosti a lektorské schopnosti. Ďalej prechádza špeciálnym úvodným interným  školením MJA a priebežne sa ďalej vzdeláva a rozširuje si svoje praktické zručnosti v postupoch výučby cudzieho jazyka detí a mládeže.

DENNÝ JAZYKOVÝ TÁBOR VEDÚ PRIATEĽSKÍ A TVORIVÍ LEKTORI.

Výučba v dennom jazykovom tábore je pútavá, zábavná a dynamická s ohľadom na individuálne potreby každého dieťaťa. Naši lektori pomáhajú deťom s osvojením si angličtiny s postupmi, ktoré sú najmodernejšie a najtrendovejšie. Deti sa na našom dennom jazykovom tábore angličtinu milujú učiť. Páči sa im najmä komunikácia a práca so slovnou zásobou.

Naši lektori vám pomáhajú na ceste za vašim cieľom s postupmi, ktoré sú najmodernejšie a najtrendovejšie. Priebeh jazykového kurzu je monitorovaný a výsledky práce lektorov MJA  s účastníkmi jazykového kurzu vidno ihneď po prvej lekcii.

TERMÍNY NA ROK 2021:

1. TURNUS: 12.7. – 16.7. 2021
2. TURNUS: 9.8. – 13.8. 2021

CENA: 129 EUR

ZĽAVY:

 • pre verných klientov: cena 109 EUR/osoba
 • pre súrodencov: cena 109 EUR/osoba
 • pre kamarátov: cena 119 EUR/osoba
 • prihlásenie sa do 31.3.: cena 109 EUR/ osoba (je potrebné zaplatiť zálohu 50% a tábor doplatiť do polovice júna)
 • každý ďalší turnus, vzťahuje sa aj na tábor v Žiline za 109 EUR/osoba

V CENE JE ZAHRNUTÉ:

 • jazykoví lektori – jazykový program
 • animačný program
 • doprava
 • strava
 • pitný režim
 • dozor
 • záverečný certifikát
 • pomôcky
 • malé odmeny

STIAHNITE SI PRIHLÁŠKU

➤ Tu si stiahnite prihlášku

TEŠÍME SA NA VAŠE RATOLESTI!

STIAHNITE SI PRIHLÁŠKU

Tu si stiahnite prihlášku

Medzinárodná Jazyková Agentúra s.r.o. – MJA
Mariánske námestie 26
010 01 Žilina

Tel.:  0915 875 414 – Mgr. Kristína Padalová, lektorka, riaditeľka
0903 966 043

Email: mjazilina@mjazilina.sk
Web: www.mjazilina.sk

Kancelária MJA je otvorená každý deň od 10.00 – 18.00, individuálne stretnutia je potrebné dohodnúť. 

Happy Children Camp Terchová

Happy Children Camp Terchová – Angličtina hrou

Skúsenosti a hodnotenie našich študentov