Hore

JAZYKOVÉ KURZY PRE DETICeloročné jazykové kurzy pre deti

Jazykové kurzy pre deti - hravo a pútavo!

Hľadáte skvelé jazykové kurzy pre deti v Žiline? Chcete, aby sa vaše dieťa tešilo na hodiny  cudzieho jazyka v škole? Potrebujete, aby si v škole zlepšilo známky? Túžite, aby vaše dieťa dosiahlo kvalitné vzdelanie možno aj pre štúdium v zahraničí?  Ponúkame vám celoročné jazykové kurzy pre vaše deti hravou a pútavou formou. Malí lišiaci a Veľkí lišiaci je názov jazykového programu v MJA, ktorý je určený pre deti na ZŠ. Ponúkame jazykové kurzy, na ktorých sa deti zamilujú do jazyka. Pretože na našich jazykových kurzoch deti motivujeme, učíme, hráme sa, spievame a zabávame sa. S nami sa nemusíte báť, že vaše dieťa v škole „nezvládne“ cudzí jazyk. Máme dlhoročné skúsenosti a dosahujeme stabilné výsledky.

Deti prihlásené do našich jazykových kurzov majú lepšie známky a cudzí jazyk si dokonca obľúbia. Počet detí  v skupinke je maximálne 4 žiaci. Počas 15-tich rokov pôsobenia na slovenskom trhu sme zistili, že  jedine v malej skupine sa deti naučia komunikovať plynulo a dosahujú kvalitnú znalosť cudzieho jazyka.  Vyberte si z našej bohatej ponuky jazykových kurzov pre deti – angličtina, nemčina, francúzština, španielčina, taliančina, ruština alebo slovenčina pre cudzincov.

V ponuke nájdete aj obľúbené individuálne jazykové kurzy za bezkonkurenčné ceny, letný denný jazykový tábor Happy Children Camp v Žiline a v Terchovej, intenzívne letné kurzy, príležitostné doučovanie pre prípady, keď vaše dieťa potrebuje vysvetliť učivo jednorazovo a online kurzy. Pozrite si našu bohatú ponuku alebo nás kontaktujte a my s vami vyberieme ten najvhodnejší kurz a formu výučby, ktorá bude vášmu dieťaťu vyhovovať.

Prečo medzinárodná jazyková agentúra?

  • Byť lektorom je poslanie a naučiť druhých viac je veľmi obohacujúce. Práca, ktorú robíme, nás baví a napĺňa. Naša spokojnosť sa odvíja predovšetkým od spokojnosti našich zákazníkov.
  • Ponúkame vám osobný prístup, poradenstvo a konzultácie v takom rozsahu, aby ste si vybrali efektívny jazykový kurz, ktorý splní vaše najnáročnejšie očakávania.
  • Ponúkame vám špeciálnu výučbu v efektívnych malých skupinkách alebo individuálne a prispôsobíme sa vám v najvyššej možnej miere.
  • V ponuke máme vyše 50 jazykových programov pre deti, mládež a dospelých a širokú škálu jazykových kurzov. Sme kreatívni a vymyslíme čokoľvek, aby sme vás naučili cudzí jazyk.
  • Pravidelne monitorujeme špeciálne trendy vo výučbe cudzích jazykov, prinášame vám najnovšie techniky a metodiky. Máme bohaté skúsenosti s rôznymi metodikami a technikami.
  • Pracujeme s vizuálnou a posluchovou technikou. Klient na jazykovom kurze hovorí viac ako 80 % a to hneď od úrovne začiatočník.
  • Sledujeme nové trendy. Pravidelne monitorujeme nové poznatky v oblasti výučby cudzích jazykov. Zúčastňujeme sa rôznych svetových, celoslovenských aj lokálnych konferencií. Máme poznatky o nových učebniciach, hľadáme rôzny doplnkový materiál, používame nové techniky.
  • Pracujeme férovo a podľa vopred dohodnutých pravidiel. Teší nás, keď ľuďom meníme život k lepšiemu.

Efektívna výučba
Kvalifikovaní lektori
Moderné priestory
Individuálny prístup
Moderné metódy

Vyberte si z našej špeciálnej ponuky a akcií!

Jedinečné jazykové kurzy a pre všetkých!

PORADÍME A POMÔŽEME VÁM VYBRAŤ  SI JAZYKOVÝ  KURZ PODĽA VAŠICH PREDSTÁV.

kontaktujte nás pre bližšie informácie

Poradíme vám pri výbere Vášho jazykového kurzu

Skúsenosti a hodnotenie našich študentov