Hore

JAZYKOVÉ KURZY PRE MLÁDEŽEfektívne jazykové kurzy pre mládež - v Žiline aj online!

Celoročné jazykové kurzy pre mládež

Naše jazykové kurzy pre mládež ťa pripravia do školy ale aj do života!

Hľadáš efektívne jazykové kurzy pre mládež v Žiline?

Potrebuješ si zlepšiť známky v škole alebo nechceš podceniť maturitu? Chceš zažiť ten pocit, keď sa v pohode dohovoríš s cudzincami a porozumieš pesničkám či článkom na internete v cudzom jazyku?  Ponúkame ti celoročné jazykové kurzy pre mládež v malých skupinách. Počet osôb v skupine je maximálne štyria študenti.

Počas 15-tich rokov pôsobenia na slovenskom trhu sme zistili, že  jedine v malej skupine sa naučíš komunikovať plynulo a dosiahneš úspech, ktorý ťa priblíži k tvojmu cieľu. Vyber si z našej bohatej ponuky jazykových kurzov pre mládež – angličtina, nemčina, francúzština, španielčina, taliančina, ruština alebo slovenčina pre cudzincov.

V ponuke nájdeš aj obľúbené individuálne jazykové kurzy za bezkonkurenčné ceny, príležitostné doučovanie pre prípad, že potrebuješ len niečo vysvetliť, denné letné tábory pre teenagerov, intenzívne letné kurzy, online kurzy, konverzačné kurzy a prípravu na medzinárodné certifikáty. Pozri si našu bohatú ponuku alebo nás kontaktuj a my s tebou vyberieme ten najvhodnejší kurz a formu výučby, ktorá ti bude vyhovovať.

Prečo medzinárodná jazyková agentúra?

  • Byť lektorom je poslanie a naučiť druhých viac je veľmi obohacujúce. Práca, ktorú robíme, nás baví a napĺňa. Naša spokojnosť sa odvíja predovšetkým od spokojnosti našich zákazníkov.
  • Ponúkame vám osobný prístup, poradenstvo a konzultácie v takom rozsahu, aby ste si vybrali efektívny jazykový kurz, ktorý splní vaše najnáročnejšie očakávania.
  • Ponúkame vám špeciálnu výučbu v efektívnych malých skupinkách alebo individuálne a prispôsobíme sa vám v najvyššej možnej miere.
  • V ponuke máme vyše 50 jazykových programov pre deti, mládež a dospelých a širokú škálu jazykových kurzov. Sme kreatívni a vymyslíme čokoľvek, aby sme vás naučili cudzí jazyk.
  • Pravidelne monitorujeme špeciálne trendy vo výučbe cudzích jazykov, prinášame vám najnovšie techniky a metodiky. Máme bohaté skúsenosti s rôznymi metodikami a technikami.
  • Pracujeme s vizuálnou a posluchovou technikou. Klient na jazykovom kurze hovorí viac ako 80 % a to hneď od úrovne začiatočník.
  • Sledujeme nové trendy. Pravidelne monitorujeme nové poznatky v oblasti výučby cudzích jazykov. Zúčastňujeme sa rôznych svetových, celoslovenských aj lokálnych konferencií. Máme poznatky o nových učebniciach, hľadáme rôzny doplnkový materiál, používame nové techniky.
  • Pracujeme férovo a podľa vopred dohodnutých pravidiel. Teší nás, keď ľuďom meníme život k lepšiemu.

Efektívna výučba
Kvalifikovaní lektori
Moderné priestory
Individuálny prístup
Moderné metódy

Vyberte si z našej špeciálnej ponuky a akcií!

Jedinečné jazykové kurzy a pre všetkých!

PORADÍME A POMÔŽEME VÁM VYBRAŤ  SI JAZYKOVÝ  KURZ PODĽA VAŠICH PREDSTÁV.

kontaktujte nás pre bližšie informácie

Poradíme vám pri výbere Vášho jazykového kurzu

Skúsenosti a hodnotenie našich študentov