Hore

Jazykové kurzy v Žiline pre všetkých prezenčne aj onlineKvalitné a efektívne jazykové kurzy v Žiline

Výučba v efektívnych malých skupinkách a individuálne

Poskytujeme jazykové kurzy v Žiline pre všetky vekové kategórie prezenčne aj online. 16 ročné skúsenosti nás naučili, že najlepšie a najefektívnejšie sú malé skupinky alebo individuálny jazykový program. Tieto typy jazykových programov  poskytujú veľa komunikácie, aktívnu interakciu, dynamický priebeh výučby a výborné výsledky.

Pomôžeme vám vo vašich ambíciách a plánoch

Chystáte sa za prácou do zahraničia? Túžite zmeniť zamestnanie? Chcete zažiť pocit, keď sa úplne v pohode dohovoríte s cudzincami a užijete si dovolenku v zahraničí? Ponúkame vám jazykové kurzy angličtiny, nemčiny, ruštiny, francúzštiny, taliančiny, španielčiny a slovenčiny pre cudzincov v malých skupinkách alebo individuálne. Jedine v malej skupine alebo individuálne sa naučíte komunikovať plynulo a dosiahnete úspech, po ktorom túžite.

Je úžasné ponúkať niečo, čo vie zmeniť ľuďom život

Medzinárodná Jazyková Agentúra – Jazyková škola Žilina Vám ponúka jedinečný a efektívny jazykový program v miniskupinkách s maximálnym počtom 4 osoby v skupinke. Prihláste sa na akýkoľvek jazykový kurz v Žiline v malej skupinke alebo individuálne a znalosť cudzieho jazyka vám zmení život.

Byť lektorom je poslanie a naučiť druhých viac je veľmi obohacujúce

„Som lektorka a milujem túto prácu. Tešia ma pokroky ľudí a ako im mojim prístupom viem zmeniť život. Byť lektorom je pre mňa poslaním a vzdelávanie ľudí ma napĺňa.. Mám radosť, keď sledujem, vidím a počujem ako rýchlo sa učia.“

Sme kreatívni a vymyslíme čokoľvek, aby sme vás naučili cudzí jazyk

Vzdelanie a vek nie sú pre nás rozhodujúce. Každý jeden z nás sa dokáže naučiť cudzí jazyk. Je to len otázka správneho prístupu a metód.

Máme bohaté skúsenosti s rôznymi metodikami a technikami

Vieme, čo funguje. A vieme aj ako rôzne metodiky a techniky aplikovať tak, aby sme sa tešili z vášho pokroku. Pred každou lekciou sa dôkladne pripravujeme. Vieme presne, čo sledujeme výučbou a aký bude mať zvolená metóda efekt na vašu znalosť cudzieho jazyka.

Sledujeme nové trendy

Pravidelne monitorujeme nové poznatky v oblasti výučby cudzích jazykov. Zúčastňujeme sa rôznych svetových, celoslovenských aj lokálnych konferencií. Máme poznatky o nových učebniciach, hľadáme rôzny doplnkový materiál, používame nové techniky.

Garantujeme vám individuálny prístup

Každý z nás je jedinečný a preto každý z vás potrebuje iný prístup. V každom prípade sa snažíme vždy  pomôcť nájsť riešenie v oblasti výučby cudzích jazykov. Poskytujeme poradenstvo a pre školopovinných sme zaviedli unikátne flexi balíčky – lekcie na kredit. Lekcie si objednáte len vtedy, keď potrebujete niečo jednorazovo vysvetliť, pripraviť sa na test či pohovor.

Aktívne vyhľadávame zahraničných lektorov

Máme niekoľko zahraničných lektorov z Veľkej Británie alebo z USA pre výučbu angličtiny. Pokiaľ je možné, spolupracujeme s „native speakrami“ dlhodobo, ale niekedy sa nám podarí zohnať zahraničného lektora hoci aj na kratší čas. Napríklad španielčinu našich študentov učili už aj lektori zo Španielska, Argentíny či Mexika.

Pracujeme férovo a podľa vopred dohodnutých pravidiel

V Medzinárodnej Jazykovej Agentúre sú podmienky stanovené pre každý typ výučby inak. Podmienky kurzu sú jasne vysvetlené a poskytnuté vopred rovnako ako spôsob platby.

Ak ste nenašli informáciu, ktorú ste tu hľadali, neváhajte a kontaktujte nás. Ďakujeme vám.

Náš skúsený tím vám vždy rád zodpovie vaše otázky

Skúsenosti a hodnotenie našich študentov