Hore

Jazykový kurz taliančinyJazykový kurz taliančiny v Žiline - prezenčne aj online

JAZYKOVÝ KURZ TALIANČINY V ŽILINE – PREZENČNE AJ ONLINE

Jazykový kurz taliančiny v Žiline otvárame priebežne počas celého školského roka. Taliančina sa stále udržiava na zozname obľúbených jazykov, v ktorých chcú študenti aktívne prehlbovať svoje vedomosti. Urobíme všetko preto, aby ste sa taliančinu naučili a prakticky túto reč aj ovládali.

VYBERTE SI KURZ TALIANČINY

Vyberte si zo širokej ponuky jazykových kurzov – taliansky jazyk v Žiline a rôznych typov intenzít. V skupinkách je maximálny počet osôb 4 ľudia. Pri individuálnych kurzoch je to jeden účastník. Ponúkame vám:

➤ EFEKTÍVNE KURZY TALIANČINY – ONLINE
➤ EFEKTÍVNE KURZY TALIANČINY PRE DOSPELÝCH – INDIVIDUÁLNE
 EFEKTÍVNE KURZY TALIANČINY PRE DOSPELÝCH – MINISKUPINY
 EFEKTÍVNE KURZY TALIANČINY PRE MLÁDEŽ – INDIVIDUÁLNE, MINISKUPINY, DOUČOVANIE
➤ EFEKTÍVNE KURZY TALIANČINY PRE DETI – INDIVIDUÁLNE, MINISKUPINY, DOUČOVANIE
➤ REPAS (PREPLATENÉ ÚRADOM PRÁCE)
➤ FIREMNÉ KURZY TALIANČINY
➤ LETNÉ KRÁTKODOBÉ KURZY

AKO TO CELÉ PREBIEHA?

  • Kontaktujte nás a my vám poradíme
  • Prejdeme si s vami pre vás najvhodnejší model jazykového kurz
  • Vypíšete prihlášku
  • My pre vás pripravíme lektora a rezervujeme vám učebňu
  • Pošleme vám pozvánku a jazykový kurz uhrádzate (platbou na účet alebo v hotovosti)
  • Začnete si jazykový kurz a plníte si svoj sen
  • O rok si už sami vypýtate lístok na vlakovej stanici v zahraničí v taliančine alebo si niečo bez problémov zakúpite v obchode
  • Pokiaľ si želáte môžete obdržať certifikát o absolvovaní jazykového kurzu

V ČOM SME INÍ?

Každá jazyková agentúra ponúka svojim zákazníkom niečo výnimočné. My sme výnimoční tým, že zákazníkovi nepredkladáme termíny vopred. Vy si termíny jazykového kurzu volíte sami podľa toho ako vám to vyhovuje a my sa snažíme vám vyhovieť, preto sa stáva, že v skupinkách môžu byť aj dvaja, traja alebo maximálne štyria.

PREČO MIKROSKUPINY?

V dnešnej dobe, kde každý má svoju jazykovú históriu, niekto je lepší v komunikácii, iný v gramatike a predsa je to jedna jazyková úroveň – tu je na mieste to riešiť malými skupinkami, kde je priestor pre individuálny prístup. Takto je výučba oveľa efektívnejšia a rýchlejšia.

NAŠA VÝUČBA

Učíme tak, aby sme vás naučili. Riadime sa podľa štandardov a pravidiel Spoločného Európskeho Referenčného Rámca, čiže pracujeme spolu s vami na rozširovaní slovnej zásoby, komunikačných zručnostiach či rozvíjame váš cit pre porozumenie počúvaného textu. Gramatiku a cvičenia riešime do takej miery, ako je to pre vás nevyhnutné. Vaše jazykové úrovne sa môžu  pohybovať do A1 po C2

NAŠE UČEBNE

Sú veľmi pekné, čisté a moderne vybavené. Sídlime v krásnej historickej budove na Mariánskom námestí 26 v Žiline.

NÁŠ PERSONÁL

Sme tu pre vás každý pracovný deň. Jazykové kurzy prebiehajú od skorého rána až do neskorého večera. Môžete nám zavolať kedykoľvek počas dňa – 0915 875 414 alebo 0903 966 043 alebo nám napíšte na email mjazilina@mjazilina.sk. Opýtajte sa na názor či radu bez toho, aby ste sa záväzne prihlasovali do nášho jazykového kurzu. Tešíme sa na vás!