Hore

Jazykové kurzy pre dospelýchEfektívne jazykové kurzy pre dospelých v Žiline a ONLINE

Široká ponuka jazykových kurzov pre dospelých

Jazykové kurzy pre dospelých s kvalifikovanými lektormi prezenčne aj online

Hľadáte efektívny jazykový kurz pre dospelých v Žiline? Túžite zmeniť zamestnanie alebo sa chystáte  za prácou do zahraničia? Chcete zažiť ten pocit, keď sa v pohode dohovoríte s cudzincami a užijete si dovolenku v zahraničí bez stresov?

Ponúkame vám celoročné jazykové kurzy cudzích jazykov v malých skupinkách alebo individuálne. Prezenčne alebo online. Počet osôb v skupine je maximálne štyria ľudia. Počas 16-tich rokov pôsobenia na slovenskom trhu sme zistili, že  jedine v malej skupine sa naučíte komunikovať plynulo a dosiahnete úspech, po ktorom túžite. Vyberte si z našej bohatej ponuky jazykových kurzov pre dospelých – angličtina, nemčina, francúzština, španielčina, taliančina, ruština alebo slovenčina pre cudzincov.

V ponuke nájdete aj obľúbené individuálne jazykové kurzy  pre dospelých za bezkonkurenčné ceny, intenzívne letné kurzy, online kurzy, konverzačné kurzy, firemné kurzy aj vo väčších skupinkách podľa požiadaviek. Pozrite si našu bohatú ponuku alebo nás kontaktujte a my s vami vyberieme ten najvhodnejší kurz a formu výučby, ktorá vám bude vyhovovať.

Vyberte si Váš jazykový kurz - prezenčne alebo online:

Prečo medzinárodná jazyková agentúra?

  • Byť lektorom je poslanie a naučiť druhých viac je veľmi obohacujúce. Práca, ktorú robíme, nás baví a napĺňa. Naša spokojnosť sa odvíja predovšetkým od spokojnosti našich zákazníkov.
  • Ponúkame vám osobný prístup, poradenstvo a konzultácie v takom rozsahu, aby ste si vybrali efektívny jazykový kurz, ktorý splní vaše najnáročnejšie očakávania.
  • Ponúkame vám špeciálnu výučbu v efektívnych malých skupinkách alebo individuálne a prispôsobíme sa vám v najvyššej možnej miere.
  • V ponuke máme vyše 50 jazykových programov pre deti, mládež a dospelých a širokú škálu jazykových kurzov. Sme kreatívni a vymyslíme čokoľvek, aby sme vás naučili cudzí jazyk.
  • Pravidelne monitorujeme špeciálne trendy vo výučbe cudzích jazykov, prinášame vám najnovšie techniky a metodiky. Máme bohaté skúsenosti s rôznymi metodikami a technikami.
  • Pracujeme s vizuálnou a posluchovou technikou. Klient na jazykovom kurze hovorí viac ako 80 % a to hneď od úrovne začiatočník.
  • Sledujeme nové trendy. Pravidelne monitorujeme nové poznatky v oblasti výučby cudzích jazykov. Zúčastňujeme sa rôznych svetových, celoslovenských aj lokálnych konferencií. Máme poznatky o nových učebniciach, hľadáme rôzny doplnkový materiál, používame nové techniky.
  • Pracujeme férovo a podľa vopred dohodnutých pravidiel. Teší nás, keď ľuďom meníme život k lepšiemu.

Efektívna výučba
Kvalifikovaní lektori
Moderné priestory
Individuálny prístup
Moderné metódy

Vyberte si z našej špeciálnej ponuky a akcií!

Jedinečné jazykové kurzy a pre všetkých!

PORADÍME A POMÔŽEME VÁM VYBRAŤ  SI JAZYKOVÝ  KURZ PODĽA VAŠICH PREDSTÁV.

kontaktujte nás pre bližšie informácie

Poradíme vám pri výbere Vášho jazykového kurzu

Skúsenosti a hodnotenie našich študentov