Hore

Mini jazykový kurz „Vychytajte svoje muchy“Mini jazykový kurz len za 48 EUR.

Mini jazykový kurz zlepšujte sa cielene a za krátky čas.

Vhodné ako darček pre vašich blízkych!

Hľadáte zmysluplné naplnenie vášho času? Túžite po plynulejšej komunikácii v cudzom jazyku? Viete sa dohovoriť, ale stále máte pocit, že to nie je ono? Prihláste sa na náš mini jazykový kurz „Vychytajte svoje muchy“! Za veľmi výhodnú cenu a za veľmi krátky čas spolu odstránime zaužívané chyby a skvalitníme váš prejav v cudzom jazyku. Spoločne sa zameriame len na tú jazykovú oblasť, ktorú potrebujete aktuálne vyriešiť. Mini jazykový kurz je možné absolvovať osobne alebo online.

 

Okrem toho sa dozviete, akú máte jazykovú úroveň a čo presne je možné ešte vylepšiť a ako na to. Oddychujte aktívne a zlepšujte sa v jazyku cielene a efektívne. Rezervujte si jeden, dvoj alebo trojdňový mini jazykový kurz len za 48 EUR a získajte až 4 individuálne lekcie x 45 minút alebo 3 individuálne lekcie x 60 minút. Vyberte si pre vás aktuálnu tému a vychytajte svoje muchy. Veľmi vhodné aj ako darček k narodeninám alebo na Vianoce. Vyberte si z našich štandardizovaných mini kurzov, alebo si zavolajte a my vám pomôžeme nakombinovať mix toho, čo sa bude hodiť práve vám.

Máme bohaté 15 ročné skúsenosti a mini jazykový kurz je osvedčený spôsob, ako sa v cudzom jazyku opäť naštartujete. Tieto kurzy môžete absolvovať kedykoľvek počas roka. Sú vhodné pre dospelých, ale aj pre študentov. Počas prázdnin odporúčame aj študentom, kedy majú priestor na zopakovanie, prípadne upevnenie už nadobudnutých vedomostí. Aktívnym dospelým sa mini jazykový kurz môže hodiť počas dovolenky. Netrvá dlho a dá veľa!

KOĽKO JAZYKOVÝCH ÚROVNÍ EXISTUJE?
Podľa Spoločného Európskeho Referenčnéh Rámca je počet základných jazykových úrovní celkovo šesť. Sú to: A1, A2, B1, B2, C1 a C2. Avšak študent sa nikdy nenachádza výhradne na jednej jazykovej úrovni, pretože môže byť v štádiu progresu. Študent môže byť na ceste od A1 k A2 alebo od B1 na B2 atď. a to sa nazýva – medziúrovne. Čiže, ak spočítame počet úrovní a medziúrovní vyjde nám číslo 12 vrátane prvej úrovne – úplný začiatočník, ktorý sa označuje A0.

AKO ZISTÍM, AKÚ MÁM JAZYKOVÚ ÚROVEŇ?
Jazyková úroveň sa dá zistiť prostredníctvom jazykového úrovňového testu. Výsledky sú však orientačné, keďže test sa zvyčajne vypĺňa písomne a hodnotí skôr pasívnu znalosť cudzieho jazyka.

Druhý spôsob ako zistíte na akej jazykovej úrovni ste je komplexnejší. V MJA vám ponúkame zaraďovaciu lekciu, na ktorej sa s vami lektor porozpráva, určí vašu komunikačnú – čiže reálnu jazykovú úroveň a potom, ak chcete, môžete si ešte vyplniť úrovňový test. Získate tak komplexný pohľad na svoju jazykovú úroveň a budete vedieť, akým smerom sa vlastne máte uberať. Samozrejme my vám vo vašom ďalšom postupe, jako rozšíriť svoje jazykové znalosti môžeme významne pomôcť.

AKO DLHO MI TRVÁ POSUN Z JEDNEJ JAZYKOVEJ ÚROVNE NA DRUHÚ?
V princípe platí, že posun o jednu jazykovú úroveň trvá asi od 180 – 250 vyučovacích hodín. Premietnuté do praxe je to dotácia 2 x 90 minút týždenne asi 1 kalendárny rok. Dotácia zahŕňa aj samoštúdium alebo akúkoľvek inú prácu s cudzím jazykom. Teda, ak chodíte 1 x 90 minút týždenne na jazykový kurz a jednu až dve hodinky si čítate doma slovíčka alebo robíte si cvičenia, zdvihne sa vaša jazyková úroveň aj za rok. Avšak, ak chodíte na jazykový kurz 1 x 90 minút týždenne a nerobíte doma už nič, posuniete sa v jazykovej úrovni za dva roky. V princípe to až tak nevadí, pretože, ak nerobíte úplne nič, neposuniete sa vôbec nikam. Ale ak robíte aspoň niečo, čo vás až tak nezaťažuje, ale je to pravidelná systematická výučba, určite sa posuniete. A zrazu budete vedieť v cudzom jazyku komunikovať a o to nám aj vám ide.

Medzinárodná Jazyková Agentúra spolupracuje výhradne so skúsenými a vysokoškolsky vzdelanými lektormi. Každý lektor, ktorí pracuje pre MJA už na pohovore preukazuje svoje vzdelanie a predovšetkým v minulosti nadobudnuté skúsenosti a lektorské schopnosti. Ďalej prechádza špeciálnym úvodným interným školením MJA a priebežne sa ďalej vzdeláva a rozširuje si svoje praktické zručnosti v postupoch výučby cudzieho jazyka.

V MJA PRACUJÚ PROFESIONÁLNI, KREATÍVNI A PRIATEĽSKÍ LEKTORI.
Jednotlivé lekcie vedú pútavo a dynamicky s ohľadom na individuálne potreby každého účastníka jazykového kurzu.

Naši lektori vám pomáhajú na ceste za vašim cieľom s postupmi, ktoré sú najmodernejšie a najtrendovejšie. Priebeh jazykového kurzu je monitorovaný a výsledky práce lektorov MJA s účastníkmi jazykového kurzu vidno ihneď po prvej lekcii.

 • ANGLICKÝ JAZYK

 • NEMECKÝ JAZYK

 • RUSKÝ JAZYK

 • ŠPANIELSKY JAZYK

 • FRANCÚZSKY JAZYK

 • TALIANSKY JAZYK

 • SLOVENČINA PRE CUDZINCOV

Termín, ktorý, vám vyhovuje napíšete do prihlášky – napríklad zákazník do prihlášky uvedie: môžem v pondelok, utorok a stredu po 17.00 hod. alebo môžem dopoludnia každý deň a pod. Na základe uvedeného vám zavoláme a vyberieme najvhodnejší termín.

Ponúkame vám veľmi výhodný balíček lekcií! Mini jazykový kurz „Vychytajte svoje muchy“ len za 39 EUR. Zvýhodnená cena pre vás! Vhodné aj ako darček pre vašich blízkych alebo vašich priateľov. Darujte si niečo užitočné alebo potešte niekoho z vašej rodiny!

AKO SA PRIHLÁSITE DO MJA – JAZYKOVEJ ŠKOLY V ŽILINE

Ako sa prihlásite?

 • Požiadajte nás o informáciu emailom mjazilina@mjazilina.sk alebo telefonicky 0915 875 414 Mgr. Padalová Kristína, 0903 966 043 slečna Zacharová
 • Povedzte nám o vašich očakávaniach, predstavách a na čo konkrétne sa  potrebujete v cudzom jazyku zdokonaliť
 • Informujte sa na cenu za jazykový kurz
 • Prečítajte si všeobecné podmienky
 • Vyplňte prihlášku

Na základe vami poskytnutých informácií vám povieme o rôznych možnostiach zdokonalenia sa v cudzom jazyku

 • Počas telefonátu alebo keď nám napíšete, poradíme vám ako postupovať
 • Poradíme vám, aký správny model výučby by bol pre vás najvhodnejší
 • Prediskutujeme s vami vašu študijnú literatúru alebo postup výučby
 • Vysvetlíme vám postupy a dohodneme sa s vami tak, aby ste vy boli spokojní
 • Pripravíme vám jazykový kurz podľa vašich predstáv

Spoločne si určíme termín jazykového kurzu a predbežnú dĺžku trvania.

Vy si zvážite, ktoré termíny vám vyhovujú najviac, prípadne sa s ostatnými účastníkmi dohodneme na vyhovujúcom čase pre všetkých. Ak už sú miniskupinky otvorené a vám vyhovuje čas  už prebiehajúceho kurzu, je možné do kurzu ešte pristúpiť, ak je voľné miesto.

Zúčastnite sa ukážkovej hodiny zdarma.

Pri rozbehnutých kurzoch sa môžete zúčastniť ukážkovej hodiny úplne zdarma!  Uvidíte, ako pracujeme a vedieme jazykový kurz.

Pri zostavovaní nových miniskupín vás pozveme na zaraďovaciu hodinu. To znamená, že týždeň pred začatím jazykového kurzu sa najskôr všetci účastníci jazykového kurzu stretnú. Lektor posúdi, či je jazyková úroveň účastníkov v miniskupinke zhodná a teda účastníci môžu zostať v jednej miniskupinke.

Platba za jazykový kurz.

Platbu za jazykový kurz môžete realizovať v hotovosti v kancelárii MJA alebo prevodom na účet po vystavení faktúry.

Nenašli ste informáciu, ktorú ste hľadali?
Napíšte nám na mjazilina@mjazilina.sk alebo nám zavolajte na 0915 875 414, 0903 966 043.

Tešíme sa na vás a vaše pokroky v cudzom jazyku!

Medzinárodná Jazyková Agentúra s.r.o. – MJA
Mariánske námestie 26
010 01 Žilina

Tel.: 0915 875 414 – Mgr. Kristína Padalová, lektorka, riaditeľka
0903 966 043

Email: mjazilina@mjazilina.sk
Web: www.mjazilina.sk
Kancelária MJA je otvorená každý deň od 10.00 – 18.00, individuálne stretnutia je potrebné dohodnúť.

Skúsenosti a hodnotenie našich študentov