Hore

Happy Children Camp Žilina – denný jazykový táborHappy Children Camp Žilina - angličtina hrou aj počas leta!

Prihlás sa na náš Happy Children Camp Žilina a zaži kopec zábavy!

Denný jazykový tábor pre deti zo Žiliny a okolia. Jedinečný denný jazykový tábor plný angličtiny, zážitkov a dobrodružstiev Happy Children Camp Žilina. Vašim deťom ponúkame pestrý táborový program, kvalitnú, hravú a motivačnú výučbu angličtiny, profesionálnu starostlivosť o vaše ratolesti overenú rokmi a praxou. Skvelý jazykový a zážitkový denný tábor priamo v Žiline.

ČO JE HAPPY CHILDEN CAMP V ŽILINE?

Je to denný jazykový a zážitkový tábor v Žiline pre deti vo veku od 5 do 10 rokov. Happy Children Camp je plný života a veselých detí.

 

PREČO HAPPY CHILDREN CAMP ŽILINA?

Podstatou denného jazykového tábora  je intenzívny jazykový program na podporu komunikačných zručností. Deti ráno preberáme a večer ich rodičom opäť vrátime usmiate a plné nezabudnuteľných zážitkov. Happy Children Camp je denný jazykový tábor, na ktorý sa nezabúda. Program vychádza zo základných pedagogicko – psychologických zásad o detskej psychike.

JAZYKOVÝ PROGRAM

V dennom jazykovom tábore Happy Children Camp sa deti angličtinu milujú učiť. Využívame materiály určené len pre deti, prípadne pre deti, ktoré ešte nevedia písať. Jazykový program je vedený v angličtine a profesionálne vyškolenými lektormi. Rozvíjame najmä komunikačné skúsenosti, ale aj počúvanie, čítanie a písanie. Do denného jazykového tábora  sa môžu prihlásiť aj deti, ktoré neovládajú angličtinu. Deti sú rozdelené do úrovňových skupín.

PROJEKTY A KVÍZY

Súčasťou denného jazykového tábora – jazykového programu je tvorba projektov, ktoré sú každý rok na rôznu tému. Deti tvoria svoje projekty v skupinách a na záver nám svoje projekty odprezentujú. Jazykový program dopĺňajú kvízy, ktoré realizujeme v prírode.

CERTIFIKÁTY

Na záver denného jazykového tábora v Žiline získa každé dieťa certifikát Medzinárodnej Jazykovej Agentúry a možnosť uplatniť si zľavy na ďalšie naše služby a programy pre celú vašu rodinu.

ŠPORTOVÉ AKTIVITY

Denný jazykový tábor Happy Children Camp v Žiline ponúka deťom množstvo pohybových aktivít a športov. Deti si môžu zahrať napríklad futbal, basketbal alebo volejbal.V programe nechýba aerobic a rôzne loptové hry a súťaže.

SPOLOČENSKÉ AKTIVITY

Spoločenských aktivít je v dennom jazykovom tábore – Happy Children Camp veľmi veľa a deti si prídu naozaj na svoje. Každý rok je vždy niečo nové a zaujímavé, napríklad súťaž o najkrajšiu Halloween masku, popoludnie čarodejníc a čarodejov, súťaž Miss and Boy, modelovanie a práca s drôtom.

BESEDY S OSOBNOSŤAMI ŽILINY

Keďže Žilina je mesto plné zaujímavých ľudí, pripravíme deťom každý rok besedu s osobnosťou Žiliny.

VÝLETY

Súčasťou denného jazykového tábora – Happy Children Camp sú výlety do okolia Žiliny, ktoré sú spojené s hľadaním pokladu a riešením kvízov.

STRAVA A PITNÝ REŽIM

Deti v dennom jazykovom tábore v Žiline majú po celý deň zabezpečený pitný režim a jeden krát do dňa výdatný obed. Obed zahŕňa polievku a hlavné jedlo. O jedálnom lístku sú rodičia vopred informovaní. Desiatu a olovrant, prípadne zmrzlinu alebo inú pochutinu si deti môžu zakúpiť v bufete.

TERMÍNY A CENA

počas letných prázdnin

06.07. – 09.07. 2021 za 105 EUR/osoba
19.07. – 23.07. 2021 za 129 EUR/osoba
26.07. – 30.07. 2021 za 129 EUR/osoba
02.08. – 06.08. 2021 za 129 EUR/osoba
16.08. – 20.08. 2021 za 129 EUR/osoba
23.08 – 27.08.  2021 za 129 EUR/osoba

ZĽAVY:

 • pre súrodencov: cena 109 EUR/osoba
 • pre kamarátov: cena 119 EUR/osoba
 • prihlásenie sa do 31.3. cena 109 EUR/ osoba (je potrebné zaplatiť zálohu 50% a tábor doplatiť do polovice júna)
 • každý ďalší turnus, vzťahuje sa aj na tábor v Terchovej za 109 EUR/osoba

V CENE JE ZAHRNUTÉ:

 • jazykoví lektori – jazykový program
 • animačný program
 • strava
 • pitný režim
 • dozor
 • záverečný certifikát
 • pomôcky
 • malé odmeny

STIAHNITE SI PRIHLÁŠKU

Tu si stiahnite prihlášku

TEŠÍME SA NA VAŠE RATOLESTI!

Medzinárodná Jazyková Agentúra spolupracuje výhradne so skúsenými a  vysokoškolsky vzdelanými lektormi. Pre prácu s deťmi vyberáme lektorov, ktorí majú radi deti a prácu s nimi. Sú tvoriví, priateľskí a ochotní deťom pomáhať. Je dôležité, aby v dennom tábore boli lektori zábavní a kreatívni. Každý lektor, ktorý vyučuje v dennom jazykovom tábore  preukazuje svoje vzdelanie a predovšetkým v minulosti nadobudnuté skúsenosti a lektorské schopnosti. Ďalej prechádza špeciálnym úvodným interným  školením MJA a priebežne sa ďalej vzdeláva a rozširuje si svoje praktické zručnosti v postupoch výučby cudzieho jazyka detí a mládeže.

DENNÝ JAZYKOVÝ TÁBOR VEDÚ PRIATEĽSKÍ A TVORIVÍ LEKTORI.

Výučba v dennom jazykovom tábore je pútavá, zábavná a dynamická s ohľadom na individuálne potreby každého dieťaťa. Naši lektori pomáhajú deťom s osvojením si angličtiny s postupmi, ktoré sú najmodernejšie a najtrendovejšie. Deti sa na našom dennom jazykovom tábore angličtinu milujú učiť. Páči sa im najmä komunikácia a práca so slovnou zásobou.

Naši lektori vám pomáhajú na ceste za vašim cieľom s postupmi, ktoré sú najmodernejšie a najtrendovejšie. Priebeh jazykového kurzu je monitorovaný a výsledky práce lektorov MJA  s účastníkmi jazykového kurzu vidno ihneď po prvej lekcii.

TERMÍNY A CENY NA ROK 2021:

1. TURNUS: 6.7. – 9.7. (4 DNI)
CENA: 103,20 EUR
2. TURNUS: 12. 7 – 16.7.
3. TURNUS: 19.7. – 23.7.
4. TURNUS: 26.7. – 30.7.
5. TURNUS: 2.8. – 6.8.
6. TURNUS: 9.8. – 13.8.
7. TURNUS: 16.8. – 20.8.
8. TURNUS: 23.8. – 27.8.
CENA: 129 EUR

ZĽAVY:

 • pre súrodencov: cena 109 EUR/osoba (1. turnus: 87,20 EUR/osoba)
 • pre kamarátov: cena 119 EUR/osoba (1. turnus: 95,20 EUR/osoba)
 • prihlásenie sa do 31.3.: cena 109 EUR/ osoba (1. turnus: 87.20 EUR/osoba) (je potrebné zaplatiť zálohu 50% a tábor doplatiť do polovice júna)
 • každý ďalší turnus, vzťahuje sa aj na tábor v Terchovej za 109 EUR/osoba

V CENE JE ZAHRNUTÉ:

 • jazykoví lektori – jazykový program
 • animačný program
 • strava
 • pitný režim
 • dozor
 • záverečný certifikát
 • pomôcky
 • malé odmeny

STIAHNITE SI PRIHLÁŠKU

Tu si stiahnite prihlášku

TEŠÍME SA NA VAŠE RATOLESTI!

STIAHNITE SI PRIHLÁŠKU

Tu si stiahnite prihlášku

Medzinárodná Jazyková Agentúra s.r.o. – MJA
Mariánske námestie 26
010 01 Žilina

Tel.:  0915 875 414 – Mgr. Kristína Padalová, lektorka, riaditeľka
0903 966 043

Email: mjazilina@mjazilina.sk
Web: www.mjazilina.sk

Kancelária MJA je otvorená každý deň od 10.00 – 18.00, individuálne stretnutia je potrebné dohodnúť. 

Skúsenosti a hodnotenie našich študentov